Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Який щоденник потрібен учню :
Як Вам новий сайт?

Освітня програма

Дата: 9 серпня 2018 о 12:01, Оновлено 12 вересня 2023 о 16:09
Автор: Нигода Л. М.

Освітня програма

Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  2023-2024 рр.

Освітня програма Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. розроблена на виконання Закону України «Про освіту»,  постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року    № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти».

Паспорт Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..

Назва закладу : Іщенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Адреса закладу: вул. Шкільна, 1,  с.Іщенка, Великоолександрівський район, Херсонська область, Україна, 09113, Email: ishenzosh@ ukr.net

Установчі документи:

Статут, затверджений Рішенням XІ сесії Великоолександрівської ради сьомого скликання 31 грудня 2020 року № 116.

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, згідно з якою Іщенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. зареєстровано в Єдиному державному реєстрі за ідентифікаційним кодом № 24944007, основний вид діяльності за КВЕД-2010 – 85.31 «Загальна середня освіта».

Свідоцтво про атестацію. Висновки регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області визнали атестованим Іщенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.. Строк дії свідоцтва : до 24.12.2023 р.

Структура освітньої програми

- Пояснювальна записка до  освітніх програм Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2023-2024 навчальний рік;

Освітня програма І ступеня для учнів 1-4х класів на 2023-2024 навчальний рік  Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня;

Освітня програма ІІ ступеня (базова середня освіта) на 2023-2024 навчальний рік для учнів 5 класу НУШ Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня;

Освітня програма ІІ ступеня (базова середня освіта) на 2023-2024 навчальний рік для учнів 6-9 класів Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня;

Освітня програма ІІІ ступеня – 10-11 клас (загальна середня освіта) на 2023-2024 навчальний рік Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.